Intalnire CPA nr. 12 – Tinerii au prioritate pe agenda publica!

Ieri, 06 Iunie 2019 a avut loc a doisprezecea întâlnire din cadrul proiectului „Tinerii au prioritate pe agenda publică!” găzduită de Centrul de Participare Activă, la care au participat reprezentanți ai societății civile din județul Neamț.

În cadrul întâlnirii s-a discutat pe tema Societatea civilă și Legea nr.544/2001, privind liberul acces la informaţiile de interes public.

Următoarea întâlnire va avea loc în luna Iulie, data exactă fiind comunicată ulterior.

Intalnire CPA nr. 12 – Tinerii au prioritate pe agenda publica!