Intalnire CPA nr. 14 – Tinerii au prioritate pe agenda publica!

Ieri, 07 August 2019 a avut loc a paisprezecea întâlnire din cadrul proiectului „Tinerii au prioritate pe agenda publică!” găzduită de Centrul de Participare Activă, la care au participat reprezentanți ai societății civile din județul Neamț.

În cadrul întâlnirii s-a discutat pe tema Mecanisme de consolidare a dialogului social și civic între ONG-uri.

Următoarea întâlnire va avea loc în luna Septembrie, data exactă fiind comunicată ulterior.

Intalnire CPA nr. 14 – Tinerii au prioritate pe agenda publica!