Intalnire nr. 6 în cadrul Centrului de Participare Activă

Pe data de 17 Decembrie 2018 a avut loc a șasea întâlnire din cadrul proiectului „Tinerii au prioritate pe agenda publică!” găzduită de Centrul de Participare Activă, la care au participat reprezentanți ai societății civile din județul Neamț.

În cadrul întâlnirii s-a discutat pe tema Probleme de tineret și soluții la acestea în raport cu politicile publice existente în domeniu .

Următoarea întâlnire va avea loc în luna Ianuarie, data exactă fiind comunicată ulterior.

Intalnire nr. 6 în cadrul Centrului de Participare Activă