Intalnirea nr. 7 din cadrul Centrului de Participare Activă

Astăzi, 22 Ianuarie 2019 a avut loc a șaptea întâlnire din cadrul proiectului „Tinerii au prioritate pe agenda publică!” găzduită de Centrul de Participare Activă, la care au participat reprezentanți ai societății civile din județul Neamț.

În cadrul întâlnirii s-a discutat pe tema  Politicile publice de tineret și sistemul de educație.

Următoarea întâlnire va avea loc în luna Februarie, data exactă fiind comunicată ulterior.

Intalnirea nr. 7 din cadrul Centrului de Participare Activă