ANUNȚ RECRUTARE EXPERȚI PROIECT Reteaua Integrată de Sprijin prin Educație Incluzivă – R.I.S.E.I.

Asociația Centrul de Resurse Economice și Educatie pentru Dezvoltare, partener în cadrul proiectului Reteaua Integrată de Sprijin prin Educație Incluzivă – R.I.S.E.I. finanțat prin Granturile Norvegiene 2014-2021 în cadrul apelului „Educație incluzivă pentru copii și tineri în situații de risc”, aria 8 “Copii și tineri în situații de risc”, recrutează 4 experți pentru următoarele posturi:

1. Responsabil grup țintă și realația cu beneficiarii (1 post)
  2. Responsabil financiar (1 post)
  3. Responsabil achiziții (1 post)
  4. Coordonator activițăți after și remediale (1 post)

Detalii in atasament.

asociatiacreed.ro/…/ANUNT-RECRUTARE-EXPERTI.pdf

Pentru înscrierea la procedura de recrutare și selecție, candidații vor transmite până pe data de 25.01.2020 un Curriculum Vitae la adresa proiectecreed@gmail.com. Selecția experților se va face pe baza analizei CV-urilor prin verificarea respectării criteriilor de calificare și experiență. În cazul în care există mai mulți candidați pe un post, departajarea acestora se va realiza în cadrul unui interviu.