Intalnire CPA nr. 15 – Tinerii au prioritate pe agenda publica!

Astazi, 23 Septembrie 2019 a avut loc a cincisprezecea întâlnire din cadrul proiectului „Tinerii au prioritate pe agenda publică!” găzduită de Centrul de Participare Activă, la care au participat reprezentanți ai societății civile din județul Neamț.

În cadrul întâlnirii s-a discutat pe tema Propunerea de politică publică alternativă în contextul politicilor de tineret elaborată în cadrul proiectului Tinerii au prioritate pe agenda publică!.

Intalnire CPA nr. 15 – Tinerii au prioritate pe agenda publica!